508-795-7150 (920) 261-9681


Na rynku przedsiębiorstw istniejemy już od ponad 22 lat. Od początku naszej działalności świadczymy szeroki zakres wykonywanych usług. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom Klienta dbamy o ciągły rozwój oraz ich kompleksowość.
Przez lata zdobywaliśmy bagaż cennych doświadczeń, dzięki któremu wiemy, jak skutecznie wytwarzać dobry produkt. Czerpiemy ze swojej długoletniej praktyki, równocześnie reagujemy na zmieniające się wymagania rynku branżowego.
Naszym najwyższym celem jest zadowolenie Klienta. Od 2002 roku należymy do grona przedsiębiorstw, które posiadają certyfikat ISO. Dzięki temu jesteśmy wiarygodni na rynku oraz dajemy naszym Klientom gwarancję, że wytwarzany produkt nie zawiedzie ich zaufania.
Wartością szczególną naszej firmy jest indywidualne podejście do Klienta. Nie narzucamy sztywnych reguł, lecz czerpiąc z doświadczenia oferujemy naszym Klientom nowe rozwiązania i technologie tak aby wszystkie zainteresowane strony były usatysfakcjonowane.
Naszymi Klientami są największe firmy krajowe oraz zagraniczne z branży motoryzacyjnej, elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, transportowej, wodno-kanalizacyjnej, medycznej itd.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Zakład Wielobranżowy WRZOS - 2012